Skip to main content

Na het succes van vorig jaar is er weer een rokkenvoetbaltoernooi speciaal voor de bovenbouw van de basisscholen. Alle deelnemers worden in een grote rok gehesen die mooi om je heen hangt zodat je de bal niet kunt zien als je wil trappen. In een afgezette arena wordt een potje voetbal gespeeld met teams van 4.

Dit voetbalspektakel is op Koningsdag na de optocht en na het zingen op het plein. Je hoort dan ook hoe laat je precies moet spelen, dit is sowieso tussen 12.15 en 15.00 uur.  Als jij ook meedoet met de playbackshow, neem dan minimaal een reservespeler op in je team. Vergeet je niet op tijd aan te melden, er kunnen maximaal 16 teams meedoen, want: vol = vol!

"Winnen doe je met z'n allen"

Deelname is gratis. Het enige wat je daarvoor moet doen is:

  • Geef je op met een groepje van minimaal 4 vrienden/vriendinnen
  • Dit kan tot en met 17 april via deze link
  • Vergeet niet een teamcaptain aan te wijzen en een leuke naam voor het team te bedenken!

Leave a Reply